fuerza2

Fuerza – galeria biżuterii

fuerza6

Marząc o sposobie na życie, który nie dość, że będzie przynosił pieniądze to jeszcze da dużo satysfakcji i spowoduje, że zatracimy się w wykonywanej pracy – Pani Magda, właścicielka marki Fuerza odkryła, że spełnia się tworząc biżuterię. Mimo, że marka jest dość młoda, ma już swoje oddane klientki i jest ich coraz więcej …

„Fuerza” – słowo zaczerpnięte z języka hiszpańskiego – oznacza siłę i moc.
„Fuerza wyraża dla mnie wewnętrzną siłę i motywację do działania, odkrywania siebie i tworzenia sztuki. Czerpania radości z realizacji własnych pasji i niesienia przesłania” – informuje właścicielka i projektantka Magdalena Białas.

W swych pracach stara się stawiać na tworzenie oryginalnej biżuterii. Inspiracje czerpie z obserwacji życia, z podróży, a szczególnie z osobistych wrażeń wyciągniętych z przebywania w Katalonii.

Kolekcje Fuerza są bardzo zróżnicowane. Wśród projektów możemy znaleźć biżuterię z muszli, kamieni szlachetnych, skóry czy metalu. Znakiem rozpoznawczym marki jest dopracowywanie i duża dbałość o szczegóły.

Fuerza Galeria Biżuterii w duchu artystycznym realizuje niepowtarzalne wzory, często dostosowane do indywidualnych preferencji, tak aby ekspresyjnie wyrazić osobowość klientek i podkreślić ich wyszukany gust, wytworność i elegancję.

Biżuterię możecie znaleźć na stronie marki, jej Fan Page oraz w butikach stacjonarnych.

AboutBS

Komentarze Facebook: