BOHOBOCO SS 2012 Magda Jasek

Franek, Wąż i Jasek na jutrzejszym pokazie Bohoboco

Już jutro w SOHO FACTORY odbędzie się pierwszy autorski pokaz Michała Gilberta Lach i Kamila Owczarka, tworzących duet BOHOBOCO. Projektanci zdecydowali się na współpracę z najlepszymi w świecie mody, stąd na wybiegu w kreacjach z kolekcji jesień-zima nie zabraknie obiecujących gwiazd światowego modelingu.

W pokazie BOHOBOCO wystąpi Martyna „Franek” Franków, która po New York Fashion Week zarówno przez polskie, jak i zagraniczne media, została okrzyknięta jedną z najciekawszych modelek młodego pokolenia. Jej twarz znalazła się m.in.: w tajwańskiej edycji VOGUE, amerykańskim i francuskim Marie Claire, japońskim i amerykańskim ELLE, a ponadto w: Numero Japan, SPUR, Glass, Grazia UK, Madame Figaro, Cake mag, Vaga, Vanidad i wielu innych. Ciągle w rozjazdach pomiędzy Paryżem, Mediolanem, Londynem, Nowym Jorkiem a Azją, pojawi się w Polsce tyko na pokazie promującym najnowszą kolekcję projektantów BOHOBOCO AW13.

Kolejną modelką, rozpoznawaną na arenie międzynarodowej, jest Karolina Wąż, która na najważniejszych imprezach modowych występuje jako gwiazda otwierająca prestiżowe pokazy. Ma zaledwie 17 lat, a już pracowała z wieloma projektantami i markami tj.: Marc Jacobs, Karl Lagerfeld, BCBG, H&M, Topshop, Max Azria, Stradivarius, J.Crew, czy Christopher Kane.

Na pokazie BOHOBOCO nie mogło też zabraknąć Magdy Jasek, która jest twarzą kampanii BOHOBOCO SS2012. Ognistą piękność, o porcelanowej cerze i twarzy obsypanej piegami, zauważono w świecie mody, gdy pojawiła się w lookbooku ikony Alexandra McQueena. Niejednokrotnie gościła ona w sesjach zarówno polskich, jak i zagranicznych najpopularniejszych magazynów mody i regularnie pojawia się na wybiegach Paryża, czy Nowego Yorku. Teraz na wybiegu zaprezentuje się w kreacjach BOHOBOCO.

Głównymi partnerami pokazu BOHOBOCO AW13 są: SWAROVSKI i ESTEE LAUDER.

Już nie możemy się doczekać jutrzejszego wieczoru!!!

 

AboutBS

Komentarze Facebook: