Ewa Błaszczyk dołączyła do grona ambasadorek Princess Academy

Ewa Błaszczyk dołączyła do grona ambasadorek Princess Academy

pap_ewa_blaszczyk_arch_600

Ostatnio dołączyłam do grona kobiet zadowolonych z wykonywanych zabiegów kosmetycznych i estetycznych w Princess Adademy. Ulica Piękna, w środku pięknie, miło i serdecznie. Wpadam z dzikiego biegu i stresu. Nagle wyciszenie, relaks, kilka fachowych porad, szeroki wachlarz środków i metod. Czuję się zaopiekowana – to komfortowy stan, wywołujący spokój i zaufanie – deklaruje Ewa Błaszczyk na stronie gabinetu.

Ewa Błaszczyk od niedawna jest ambasadorką Princess Academy – gabinetu medycyny estetycznej i kosmetologii, a jednocześnie centrum szkoleniowego firmy Croma Pharma, specjalizującej się m. in. w dermatologii estetycznej i nowoczesnych metodach odmładzania.

Pani Ewa Błaszczyk, dzięki założeniu fundacji Akogo? oraz budowie Kliniki Budzik udowodniła, jak wiele jedna osoba może zdziałać na rzecz innych. Nadszedł czas, by pomyślała w końcu o sobie, co bez wątpienia jej się należy! Dla załogi Princess Academy to ogromny zaszczyt, że jedna z najbardziej szanowanych polskich aktorek zaufała nam, pozwalając zadbać o swoją urodę – mówi Katarzyna Potocka (Croma Pharma).

Oficjalne otwarcie Princess Academy odbyło się 22 maja 2013 r. Uczestniczyły w nim pozostałe ambasadorki gabinetu: Katarzyna Żak, Aneta Todorczuk-Perchuć, Paulina Smaszcz-Kurzajewska, Kinga Burzyńska oraz Aleksandra Szwed. Z Princess Academy współpracują najlepsi specjaliści, których fachowość podkreślają ambasadorki – znane i zaufane aktorki, piosenkarki i dziennikarki – co stanowi dodatkową gwarancję jakości.

AboutBS

Komentarze Facebook: