LEICA Hunter02_Shot12_004

Everyday Pioneers – nowa kampania Hunter – ciekawa?

LIECA Hunter_Shot01_172-CSNie wiem czy zwracacie w ogole uwagę na kampanie reklamowe marek – ja tak. Dlatego od razu zatrzymałam się na chwilę przy nowej kampanii marki Hunter „Everyday Pioneers”, która nawiązuje do wręcz obsesyjnej potrzeby odkrywania czegoś nowego przez Brytyjczyków.

LEICA Hunter02_Shot11_057bwUdowadnia, że Hunter przez prawie 160 lat zaopatruje w obuwie osoby, które szukają własnej drogi.

Pionierzy marki – Ole Hansen i Lucy Sandys – Clarke, przy tworzeniu wzorów czerpią inspiracje z najmroczniejszych, ciekawych krajobrazów i unikalnych środowisk, w których żyją. Jeśli urodziłeś się pionierem, zawsze już żyjesz w krainie pełnej odkryć i wynalazków… Ole, powracając do pamiętników swojego dziadka, kontynuuje rodzinny biznes, który leżał uśpiony przez pokolenia. Tworzy przy pomocy dokładnych standardów opracowanych przez jego przodka w 1923 roku. Lucy natomiast pracuje według technik stosowanych w kuźniach setki lat temu. Wieloletnia sztuka rzemieślnicza nie może i nie powinna być bowiem powielana przez maszyny.

LEICA Hunter02_Shot12_004Buty z kolekcji „Field” to gumowe, wulkanizowane i dopracowane obuwie dla tych, którzy oczekują doskonałości w każdych warunkach pogodowych i w każdym terenie. Nowością jest model Norris, nazwany tak na cześć założyciela firmy – Henriego Lee Norrisa.

Zdjęcia mroczne, ale ja nie mogę oderwać od nich wzroku, a Wy?

LEICA Hunter02_Shot05_038 LEICA Hunter02_Shot01_066

AboutBS

Komentarze Facebook: