uroda

Douglas Beauty Street

Douglas Beauty Street

Czasem warto na chwilę się zatrzymać, odetchnąć i zarezerwować czas tylko dla siebie. Z tą właśnie myślą Perfumerie Douglas stworzyły cykl indywidualnych spotkań z ekspertami pod hasłem ”Douglas Beauty Street”, dla kobiet które chcą zmienić swój wizerunek i zasięgnąć porad specjalistów w dziedzinie makijażu i pielęgnacji.

W drugiej już edycji projektu trwającego od stycznia do września 2014 roku, zaplanowano cykl trzydziestu eventów w perfumeriach Douglas na terenie całej Polski. Najbliższe spotkanie odbędzie się w dn. 05 – 07 czerwca w perfumerii Douglas w Złotych Tarasach w Warszawie.

Czas na zmiany
Zmiana fryzury, prawidłowy dobór makijażu oraz odpowiedni zapach potrafią czynić cuda. Z tego właśnie powodu perfumerie Douglas dla każdej kobiety przygotowały wyjątkowe spotkania ze specjalistami różnych marek kosmetycznych, gdzie przejdą one kompleksową metamorfozę. Makijażyści, styliści fryzur, konsultanci ds. pielęgnacji i eksperci ds. zapachów wydobędą  piękno każdej kobiety i sprawią, że w tym dniu będą się czuły wyjątkowo. Partnerami kosmetycznymi wydarzenia są: Bourjois, Clinique, Collistar, Dermika, Estee Lauder, Rouge Bunny Rouge, Givenchy. Spotkania z ekspertami danej marki są darmowe, po uprzednim zarezerwowaniu miejsca, a każda klientka może wybrać specjalistę z którym chce się spotkać. Panie biorące udział w akcji będą mogły w międzyczasie degustować się smakiem kawy Segafredo lub wina musującego Cin Cin.
Na zakończenie stylizacji, każda z uczestniczek wydarzenia, która zakupi kosmetyki marek partnerujących Perfumeriom Douglas w tej akcji będzie miała możliwość wzięcia udziału w profesjonalnej sesji zdjęciowej
.
uroda2
Wszystkie chętne do zmiany swojego wizerunku Panie mogą zarezerwować termin spotkania w perfumerii Douglas w
Złotych Tarasach.

Zapraszam do obejrzenia filmiku promującego akcję, który znajdziecie pod tym linkiem 😉

Lista terminów i lokalizacji kolejnych Beauty Street:
12 -14.06.2014,Katowice, Silesia City Center, tel.32 605 06 22
26 – 28.06.2014, Bielsko Biała, Sfera, tel. 33 498 71 23
03-05.07.2014,Gliwice,C.H. Forum, tel. 32 335 75 80
10-12.07.2014,Rumia, Auchan Rumia, tel. 58 771 48 06

uroda1

AboutBS

Komentarze Facebook: