baby_montaggio

Czy zapach ma styl?

Najbardziej tajemniczym i niezbadanym ze wszystkich zmysłów jest węch. To on otwiera naszą podświadomość na odczuwanie przestrzeni wokół nas. Jednak nie wszystko co ładnie pachnie jest atrakcyjne dla kolejnego z naszych zmysłów – wzroku. A gdyby tak połączyć doznania węchowe z estetycznymi i stworzyć zapach, który ma styl?

Oczekiwaniom stara się sprostać Mr. & Mrs. Fragrance – producent prestiżowych perfum do wnętrz. Opracowana we współpracy z włoskim projektantem Luca Trazzi kolekcja jest doskonałym połączeniem elegancji, niezwykłej estetyki, świeżości i nowoczesności.

Mr. & Mrs. Fragrance to mieszanka aromatów, która w każdym wnętrzu wprowadzi niepowtarzalny klimat i w mgnieniu oka uczyni je przytulnym oraz wygodnym. Przyjemna woń sprawi, że odpoczynek po ciężkim dniu będzie znacznie lepszy. Zapachy, stworzone przy użyciu czystych i naturalnych esencji, są świeże, radosne i zdecydowane – zaprojektowane tak, by wypełnić dom pięknem i nadać mu niezwykłej aury. Elegancki w swojej prostocie i skuteczny w działaniu dyfuzor, nie tylko spełnia funkcję perfum do wnętrz, ale także wspaniale wyróżnia się jako ozdoba.

Motto marki brzmi: freedom to change, czyli wolność do zmian – to przede wszystkim wolność w wyborze koloru, kształtu i zapachu. W ofercie firmy znajduje się kilka różnych kształtów dyfuzorów, w rozmaitych wariantach kolorystycznych oraz zapachowych. Mr. & Mrs. Fragrance z pewnością spełni oczekiwania każdej osoby ceniącej kreatywność, klasę i oryginalność.

Osobiście muszę przyznać, że zapach jest niesamowity!!! 😉

AboutBS

Komentarze Facebook: