ananas

Co jeść by nie przytyć – moda na bakalie

Zdrowa, szybka i pyszna przekąska w jednym? To wcale nie takie trudne. Wystarczy garść bakalii zamiast mlecznej czekolady i wcale nie potrzebujemy drakońskich diet by trzymać formę.

Moda na bakalie (2)
W maju w Warszawie odbył się pierwszy kurs dla modelek zorganizowany przez Avant Models School. Podczas warsztatów uczestniczki miały niepowtarzalną okazję spotkać się i porozmawiać z ekspertami z dziedziny modelingu. Gościem specjalnym była Joanna Krupa. Prócz możliwości poznania kulisów pracy agencji modelek, uczestniczki mogły dowiedzieć się jak powinna wyglądać zdrowa i zbilansowana dieta oraz co należy jeść, aby zachować zdrową kondycję skóry i włosów.

W tym pomagają m.in. najlepszej jakości bakalie, które prócz wyjątkowego smaku zawierają wiele cennych witamin niezbędnych do prawidłowego funkcjonowania organizmu.

Moda na bakalie (3)
Zauważyć można, że moda na zdrowy styl życia przybiera na sile. Coraz większą uwagę przywiązuje się do zbilansowanej diety, czytając etykiety oraz skład produktów. W dobie pośpiechu ważne jest, aby nie jeść ciężkostrawnych potraw, odżywiać się regularnie oraz jeść wartościowe przekąski między posiłkami. Garść ulubionych bakalii doskonale sprawdza się np. podczas spacerów, jazdy na rowerze czy wycieczek. Taka naturalna dawka minerałów to gwarancja na dzień pełen zdrowia i energii.

A Wy jaki macie sposób na to by być fit? 🙂

Moda na bakalie

AboutBS

Komentarze Facebook: