IMG_2332

Chatelet Hair Spa – kreuje trendy

IMG_2440Chatalet to nowe, ekskluzywne hair-spa, usytuowane w centrum Warszawy na ul. Marszałkowskiej 27/35, którego podstawową misją jest kreowanie wizerunku klientek w taki sposób, aby każda z nich czuła się wyjątkową kobietą. Salon oferuje zabiegi na światowym poziomie, zwane rytuałami, które wykonywane są przez profesjonalnych fryzjerów – stylistów. Pierwsze hair-spa Chatelet zostało otwarte w Szwajcarii teraz przyszedł czas na Warszawę. Pre-opening w Warszawie odbył się w 19 Dzielnicy Sztuki, Mody&Urody podczas specjalnego dnia dedykowanego kobietom.

Chatelet hair-spa to miejsce dla kobiet, które pragną odnaleźć swój styl, poddać się metamorfozie oraz znaleźć drogę swojej indywidualności. Kreowanie najnowszych trendów i podkreślane indywidualizmu każdej kobiety jest nadrzędną misją salonu. Aby sprostać wymaganiom każdej kobiety, Chatelet stawia na profesjonalizm oraz niebanalne rozwiązania.
Właścicielka – Justyna Kozak, posiada bogate doświadczenie zdobyte w kraju i zagranicą, ukończyła najlepsze szkoły fryzjerskie, m.in. polsko-włoską Akademię Fryzjerstwa Gabriel, a także kursy w Tony&Guy oraz Vidal Sassoon. Wszystkie wykonywane w Chatelet stylizacje, są inspirowane światowymi trendami w modzie i fryzjerstwie.

Oferta hair-spa
Muszę przyznać, że oferta salonu jest bogata. Prócz klasycznych zabiegów znajdziemy w niej specjalne rytuały, które sprawią, że poczujemy się naprawdę wyjątkowo. Ekskluzywne rytuały dobierane są indywidualnie do potrzeb klientek: wieku, typu urody oraz czasu, który może na nie poświęcić. Salon dysponuje nowoczesnym programem umożliwiającym wizualizację efektów koloryzacji i strzyżeń – co jest naprawdę fajne!
W hair-spa wykorzystuje się innowacyjne metody cięć i stylizacji włosów. Odpowiednie przygotowanie właścicielki, pozwala na cięcie nowatorską metodą tsuname, dzięki któremu każda stylizacja nabierze charakteru.

Partnerzy
Wykonywanie usług na najwyższym poziomie jest możliwe dzięki współpracy z najlepszymi i niezawodnymi partnerami. Chatelet korzysta z produktów wiodącej i cenionej marki w dziedzinie fachowej pielęgnacji włosów – Joico, należy także do elitarnego klubu PERFECT SALON, który zrzesza tylko najlepsze salony fryzjerskie. Dzięki temu styliści salonu bezustannie maja kontakt z największymi autorytetami fryzjerstwa oraz światowymi innowacjami w obrębie stylizacji fryzur.

AboutBS

Komentarze Facebook:

  • J

    Nie ma tego lokalu