IMG_1442

Camel Active – marka dla prawdziwego mężczyzny

Ostatnio miałam okazję wybrać się na prezentację nowej, jesienno–zimowej kolekcji marki camel active inspirowanej Himalajami – muszę przyznać, że gdybym była mężczyzną część z proponowanych przez markę ubrań znalazła by się w mej garderobie.

Prócz propozycji odzieży na sezon jesień – zima 2012/13 camel active pokazała też kilka ciekawych dodatków uzupełniających outfit.
Przy okazji można było także zobaczyć, co na przyszły chłodny sezon proponują Calamar i Hattric, czyli pozostałe brandy mody męskiej z portfolio sieci handlowej Le Mac.

W kolekcji camel active dało się zauważyć inspirację Himalajami – krainą zharmonizowanych kontrastów. Tę samą harmonię można odnaleźć w połączeniach technicznych materiałów z tradycyjnymi, które zastosowali projektanci marki, czy zestawieniu nowoczesnego looku ze stylem dawnych zdobywców Dachu Świata. Dominujące motywy w kolekcji to sztruksowe i skórzane detale, widoczne nie tylko w odzieży, ale też w liniach toreb i obuwia, gdzie z powodzeniem łączy się je z innymi materiałami. Ciepłe kurtki zostały wzbogacone o pluszowe podszewki, podobnie parki i kurtki uszyte z jagnięcej skóry. Dzianiny uzyskały grubość i mięsistość, dzięki wykorzystaniu do ich produkcji gotowanej wełny.

W kolorystyce kluczową rolę odgrywa brąz, który wzbogacono o domieszki czerwieni i czerni. Razem z jasnymi, neutralnymi tonacjami – beżem, kredą i konopiami, cała kolekcja zachowuje zrównoważoną paletę barw. Znajdziemy tu też odcienie niebieskiego oraz kolory typowe dla jesieni, czyli barwy dyni, cegły, porzeczki i lodowca.

AboutBS

Komentarze Facebook: