Magda_Steczkowska ikona

Blessus na zimę 2015

Magda_Steczkowska ikonaJeden z najbardziej doświadczonych, a zarazem wciąż niedocenionych projektantów mody młodego pokolenia w naszym kraju. Ma zaledwie 28 lat, a doświadczenie w branży, którego mógłby mu pozazdrości niejeden kolega po fachu. Michael Hekmat swój warsztat zdobywał w największych stolicach mody na świecie – Paryżu, Londynie i Mediolanie, gdzie ukończył z wyróżnieniem prestiżowe Istituto Marangoni. Tę samą szkołę, której absolwentami są m.in. Domenico Dolce i Franco Moschino. 

Michael Hekmat ma na swoim koncie kilka kolekcji, które kreował pod okiem największych designerów na świecie. W jego portfolio znajdują się projekty, które tworzył dla Giambattisty Valliego, czy Vivienne Westwood. A do tego jest podwójnym laureatem włoskiej edycji Vogue Talents.
Praca z najlepszymi nauczyła mnie wytrwałości i odporności. Teraz procentuje przy budowaniu własnego brandu. zdradza projektant.
Michael Hekmat to również Blessus, marka pod której nazwą projektuje od 2 lat. A, która kieruje swoje kolekcje do kobiet szukających precyzji krawiectwa, tkanin najwyższej jakości, innowacyjnych faktur oraz nieskazitelnych wykończeń. Charakterystyczną cechą projektów jego marki jest przywiązanie do włoskiej filozofii krawiectwa miarowego.
Do miłośniczek jego designu zaliczają się, m.in. Zofia Ślotała, Joanna Krupa, Anna Wendzikowska, Sylwia Gliwa, Anna Puślecka, Maria Niklińska, Paulina Drażba, Anna Puślecka, czy Olga Bołądź.
Którą sukienkę wybieracie? Mnie urzekła czerwona 🙂

AboutBS

Komentarze Facebook: