Betti Design – Luksusową Marką Roku 2013.

Betti Design – Luksusową Marką Roku 2013.

SK:, , fot. Kurnikowski/AKPA27. października w Hotelu Courtyard Marriott odbyła się IV Wielka Gala Luksusowej Marki Roku. Jej pomysłodawcą i organizatorem jest Mariusz Pujszo, który stworzył okazję by docenić styl świata biznesu, artystów i potencjalnych klientów. Podczas imprezy wyróżnione zostały najbardziej ekskluzywne towary i usługi dostępne na polskim rynku.

Wśród firm nagrodzonych statuetką Luksusowej Marki Roku znalazła się marka Betti Design, czyli międzynarodowa sieć butików i showroomów, działających w Londynie, Dubaju i Warszawie. Właścicielka marki oraz autorka kolekcji, Beata Flis, w nowatorski sposób interpretuje klasyczny, londyński styl i adaptuje go na potrzeby nowoczesnych i aktywnych kobiet. Ubrania szyte z najwyższej jakości tkanin, perfekcyjna konstrukcja, kroje nawiązujące do stylistyki lat sześćdziesiątych, to główne atuty marki. Pokaz najnowszej kolekcji Betti Design był jedną z głównych atrakcji niedzielnego wieczoru.

Wśród zaproszonych do udziału w nim modelek gościła Justyna Pawlicka oraz Marta Zimlińska. O makijaż projektantki oraz dziewczyn na wybiegu zadbała Małgorzata Banasiak.

AboutBS

Komentarze Facebook: