DSC_6353

Baton musli – idealna przekąska na małego głoda

Macie czasami tak, że w ciągu dnia dopada Was taki głód, że przestajecie myśleć racjonalnie? Ja tak! Dlatego bardzo się cieszę, że ostatnio odkryłam super przekąski idealne na zimę – batony musli BA!

Z dostępnych kilku rodzajów, ja mam swoje ulubione – 5 ziaren z miodem. Chyba od dwóch miesięcy niemal co dzień wrzucam tego batona do torby, by nie spotkać się z nieprzyjemnym ssaniem w żołądku. Co niestety zdarza mi się w najmniej odpowiednich sytuacjach, jak rozmowa z klientem czy zdawanie raportu z działań marki – wstyd!

Co zawiera:

DSC_6376
Baton musli BA! 5 ziaren z miodem ma w swoim składzie 5 ziaren: pestek słonecznika, dyni, siemienia lnianego, sezamu oraz amarantusa z naturalnym miodem i świetnie dodaje energii na cały dzień.
Poza tym jest źródłem manganu, witaminy B1 oraz magnezu, wpływającego na dobre samopoczucie oraz wspierającego funkcjonowanie układu nerwowego.
Czyli coś dla takich chodzących nerwic jak ja. 🙂

Muszę przyznać, że na czas Adwentu od dziecka staram sobie wymyślić jakieś małe postanowienie. Wyrzec się czegoś co mnie zniewala i uzależnia – w tym roku odstawiam na bok słodycze. I tu bardzo przydają mi się batony musli, które bardzo dobrze je zastępują, a może dodatkowo zgubię ze 2 kg. 🙂

A Wy jakie macie sposoby na radzenie sobie z małym głodem, który dopada Was w ciągu dnia?

DSC_6366
DSC_6382

AboutBS

Komentarze Facebook:

 • Aneta Paluch

  Zawsze mam jakiś owoc ze sobą lub jogurt ale czasem się i ja skusze na batonika:)

  • Ewa Żmuda-jankowska

   Na mnie owoce lub jogurty nie działają wiec posilkuje się batonikami 😀

 • Magdalena Sz L

  też mam takiego na czarna godzinę 😛

  • Ewa Żmuda-jankowska

   Taki sam Magdalena? 😊

   • Magdalena Sz L

    tak 🙂