_MG_1974

Backstage z sesji jesiennej kolekcji Nessi

W poprzednim materiale pokazaliśmy Wam najnowsze propozycje marki Nessi na zbliżające się chłodne dni. Teraz zapraszamy Was na backstage ukazujący współpracę Nessi ze Studiem F4Fotobył.

Do realizacji sesji wizerunkowej kolekcji butów na jesień 2012 przygotowywaliśmy się intensywnie przez dwa tygodnie. Najwięcej czasu zajęło wyszukanie plenerów, ponieważ fotografowanie jesieni w środku słonecznego lata nie należy do najłatwiejszych zadań, a nie chcieliśmy  korzystać z osławionego photoshopa – mówi Anna Szymczak z PRomotion Instytut, odpowiedzialna za wizerunek marki i producentka sesji.

Jak widać, udało się wybrać kilka znakomitych lokalizacji, w które bogaty jest Wrocław.

Fotografowanie rozpoczęto od zdjęć w studio, w stylizacji glamour,  w stroju od Marcina Waśka. Kolejne ujęcia realizowano w plenerze.

Kolekcja butów jest klasyczna i nowoczesna zarazem. Modele w stonowanej kolorystyce, wykonane z najwyższej jakości skór i zamszów, jak  zwykle w kolekcjach Nessi, doskonale wpisały się w artystyczną konwencję stylizacji trochę retro, trochę glamour i grunge. „ Z całą pewnością jest to kolekcja dla wymagających użytkowniczek, którym mamy nadzieję spodoba się nasz sposób jej prezentacji.” – mówi producentka sesji.

Modelka: Aleksandra Kowalska
wizażystka:  Justyna Wróbel
kamera: Karol Rosiak , Studio F4Foto
asystent fotografa: Piotr Wojnarowicz, Studio F4Foto fotograf Wiktor Zakrzewski, Studio F4Foto
produkcja/stylizacja: Anna Szymczak/ PRomotion Instytut

AboutBS

Komentarze Facebook: