dw14

Backstage z pokazu Dawida Wolińskiego

dw25Kilka dni temu wybrałam się na pokaz najnowszej kolekcji Dawida Wolińskiego. Mecenat nad tym wydarzeniem, już po raz czwarty, objęła marka LILOU – widać partnerstwo się opłaci, bo stylizacje uzupełnione były idealnie o małe, ale charakterne świecidełka.

Dziś  kilka słów o produkcji i backstage’u przedsięwzięcia, bo na tym staram się skupiać. Pokazane przez projektanta sylwetki świetnie uzupełniła spersonalizowana biżuteria Lilou – w tym m.in. pierścionki, bransoletki i medaliony z kolekcji Boheme, która stawia na zabawę kształtem i kolorem.

Z tego co wiem, to właśnie kolekcja Boheme zainspirowała Wolińskiego do stworzenia sukni przyozdobionej kolorowymi kryształami. Przy jej produkcji projektant sięgnął także po materiał, którego dotąd nie wykorzystywał w swoich kolekcjach. Suknia po pokazie będzie wyeksponowana w warszawskim salonie Lilou.
Niemal tradycyjnie już na stopach modelek i modeli mogliśmy oglądać buty marki Kazar.

Całość stworzyła magiczne, mocne w swoim wyrazie sylwetki, które przełamują „krawieckie” tabu. Uważa się, że jest to jedna z lepszych kolekcji Dawida Wolińskiego.

Ci, którym nie udało się dotrzeć mogli zobaczyć pokaz na żywo – dzięki T- mobile fashion.

Stylizacja: Agnieszka Ścibior
Make-up: Iza Wójcik dla MAC
Włosy: Kevin Murphy
Reżyseria i choreografia: Katarzyna Sokołowska
Muzyka: Tomasz Buttowt
Produkcja: Agencja Kreator
Obsługa foto: Filip Okopny

AboutBS

Komentarze Facebook: