BSRESERVED_backstage_rgb_PL(19)

Backstage wiosennej kolekcji Reserved!

Tej wiosny RESERVED proponuje kolejną odsłonę kampanii „Beautiful Story”. Piękne historie dzieją się w najciekawszych zakątkach świata, marka zabiera nas w bajeczną podróż do RPA.

Malowniczo położony Kapsztad stał się tłem sesji wizerunkowej, której gwiazdą w sezonie wiosna-lato 2012 jest Anne Vyalitsyna, rosyjska top modelka. Widziana obiektywem fotografa Angelo Pennetta przybliża nam swoją opowieść.

Po Annie Jagodzińskiej, Karmen Pedaru, Magdalenie Frąckowiak, Tobiasie Sorensenie, Sashy Pivovarowej i Jayson’ie Ethalion’ie, w sesji zdjęciowej dla RESERVED swoją piękną historię opowiada jedna z najjaśniejszych gwiazd światowego modelingu – Anne Vyalitsyna. Prywatnie partnerka Adama Levine, wokalisty zespołu Maroon 5, top modelka zachwyca swoją urodą, sposobem bycia i profesjonalizmem.
W rankingu portalu models.com Anne znajduje się w pierwszej 20-tce najbardziej rozchwytywanych modelek świata.

Piękna historia Anne to opowieść o potencjale marzeń. Od najmłodszych lat, celem młodziutkiej Rosjanki z Nizhny’ego Novgorod’u był sukces w branży mody w wymiarze światowym, Anne w niespełna sezon od pierwszego lokalnego castingu z małego rosyjskiego miasteczka trafiła na wybiegi największych projektantów Paryża, Mediolanu i Nowego Jorku. Jest gwiazdą sesji okładkowych międzynarodowych edycji najbardziej prestiżowych czasopism i bohaterką największych kampanii reklamowych. W wiosenno-letniej sesji wizerunkowej dla Reserved, Annie Vyalitsynie towarzyszył model Luke Nel.

Do pracy nad realizacją najnowszej odsłony Beautiful Story zaproszono najlepszych. Za obiektywem stanął Angelo Pennetta – fotograf pracujący na co dzień z takimi osobowościami jak Claudia Schiffer, Lara Stone, Karolina Kurkova czy Natasha Poly. Estetyka zdjęć Angelo charakteryzuje się dużą lekkością i naturalnością obrazu przełamującą typowe kanony świata mody.

Za fryzury odpowiedzialny był londyńczyk Syd Hayes pracujący przy kampaniach reklamowych m.in. Alexandra McQueen’a i Iceberg.

Tym razem tłem opowieści był Kapsztad. Miasto położone na styku dwóch Oceanów, bez wątpienia miejsce magiczne. Wschód spotyka się z Zachodem. To idealna przestrzeń do opowiedzenia kolejnego rozdziału pięknej historii RESERVED.

Słoneczna pogoda i delikatny ciepły nadmorski klimat sprzyjały radosnej i rozluźnionej atmosferze na planie. Pozytywną energię, świetną zabawę, ale również wyjątkowe skupienie doskonale oddają materiały z backstage’u, przygotowane przez Joachima Johnsona. Na zdjęciach widać, że praca nad najnowszą kampanią RESERVED była dla całej ekipy czystą przyjemnością.

Już wkrótce rozpocznie się kampania wizerunkowa BEAUTIFUL STORY RESERVED autorstwa Angelo Pennetta. Tymczasem zapraszamy na backstage z sesji.

AboutBS

Komentarze Facebook: