IMG_4057

Backstage pokazu BOHOBOCO

IMG_452Dla jednych utrzymać się na rynku 5 lat to dużo, dla innych to dopiero początek drogi zawodowej. Patrząc na duet Bohoboco wydawać by się mogło, że są z nami od zawsze, a kolejne ich kolekcje przewyższają poziomem poprzednie co najmniej o kilka razy.

Obecnie Bohoboco cieszy się uznaniem szerokiego grona odbiorców. Charakterystyczna dla projektantów dbałość o detale, zaskakiwanie nowatorskim podejściem do faktur tkanin i projektów dały się poznać także podczas prezentacji ich ostatniej kolekcji wiosna-lato 2015, którą połączono z obchodami 5 urodzin marki Bohoboco.

IMG_4057Pokaz zorganizowano z dużym rozmachem. Nas zaskoczyła ciekawa scenografia, nawiązująca do motywów wykorzystanych w kolekcji, w którą wkomponowano fortepian. Specjalnie z okazji wydarzenia Nick Betourne – kompozytor – przygotował utwór, a akompaniowała mu na skrzypcach Krystyna Steczkowska, o wspólne brzmienie zadbał Misza Hairulin.

IMG_4341Wybieg liczył ponad 240 m! Składał się z wielu zaułków i geometrycznych elementów scenograficznych. Pojawiło się na nim aż 40 modelek prezentujących sylwetki z najnowszej kolekcji duetu. Gwiazdą wybiegu była muza projektantów top modelka Magda Jasek, która na zaproszenie projektantów przyleciała specjalnie z Nowego Jorku.

IMG_3703Prezentację kolekcji podzielono na kilka segmentów, zaczynając od części dziennej, kończąc wyrafinowanymi sukniami wieczorowymi, z których część powstała z tkanin zaprojektowanych specjalnie przez Bohoboco.

IMG_3814Uzupełnieniem kolekcji były buty, które powstały przy współpracy duetu z włoską manufakturą. Dodatkowo na wybiegu została zaprezentowana linia torebek dziennych i wieczorowych oraz kolekcja pasków.

IMG_3965IMG_4721Fryzury na tę okazję zostały stworzone przez Kacpra Rączkowskiego. Nad wyglądem modelek podczas pokazu czuwał sztab specjalistów marki Toni&Guy, której fryzjerzy przygotowali stylizacje włosów.
Makeup dopasowany do prezentowanej kolekcji zaprojektowany został przez Izę Wójcik, a wykonanie zapewniła firma Inglot.

IMG_5872IMG_5631Wszystkie przygotowania na backstage uwieczniono telefonami HTC One (M8), które dostarczyła firma HTC Polska.
Świeży wygląd projektantów i modelek zapewniła klinika medycyny naturalnej rClinic.

IMG_5694Zwieńczeniem oficjalnej części pokazu był urodzinowy tort w stylu Bohoboco, którym projektanci poczęstowali wszystkich gości.
Po części oficjalnej goście przenieśli się do strefy afterparty, gdzie przy dźwiękach muzyki klubowej miksowanej na żywo przez DJów z kolektywu Time2Play można było orzeźwić się dzięki delikatnie musującej wodzie Cisowianka Perlage.

IMG_4714Na stoisku Layetana Developments Polska można było wirtualnie pospacerować we wnętrzach nowoczesnego apartamentowca sPlace – smart living, a kolorowe drinki na bazie piwa Somersby Apple i Somersby Blackberry przygotowała marka Somersby.

IMG_4599

AboutBS

Komentarze Facebook: