105V1646_logo

Backstage kampanii Reserved Kids

Kiedy zakładałam bloga moim zamiarem było posiadać jak najwięcej materiałów zza kulis. Niestety backstage u nas są stale mało popularne, choć, nie powiem, bo w porównaniu z rzeczywistością 2013 roku jest progres. 🙂

Dziś dostałam zdjęcia ujawniające przygotowania do najnowszej kampanii kolekcji Reserved Kids na jesień 2015. Widać na nich jak jak kolorowa, bogata w ciekawe inspiracje i atrakcyjna jest linia ubranek na dzieci na nadchodzący sezon.

105V8821_logo
105V0569_LOGO
Tętniące życiem zdjęcia zrealizowano z rozmachem w kilku interesujących plenerach. Roześmiane aktywne dzieciaki w różnorodnych stylizacjach i widoczna obok nich zapracowana ekipa zapowiadają interesujący efekt powstającej sesji. Przeważają scenerie miejskie takie jak okolice mostów, industrialne doki, wnętrza kawiarni i ruchliwe ulice, które doskonale eksponują linie Pixelated i City Run, gdzie ubranka nawiązują do streetowego luzu.

105V8802_logo
105V1816_logo
Zarys kolorystyki jesiennej Reserved Kids to wstęp do modowej uczty dalekiej od sztampy ciemnych barw na jesień. W kolekcji pojawiają się pastele, zgaszone róże, szarości i turkusy. Uwagę zwracają oryginalne nadruki, tym razem wzięte ze świata mediów społecznościowych (hashtagi), kreskówek, sportu i kultury hiphopowej. W kwestii fasonów dominują proste formy noszone warstwowo. Styliści Reserved zadbali o detale – dzieci prezentują się w modnie zawiązanych chustach, szalikach, czapkach baseballówkach założonych “na bakier”, z nonszalancko wywiniętymi rękawami. Wśród inspiracji, które towarzyszyły projektantom przy tworzeniu kolekcji wymienia się styl Nowego Jorku, sporty drużynowe, oraz Bałtyk i klimat Skandynawii.

Patrząc na to zastanawiam się, jak będzie się prezentować kolekcja dla dorosłych… 🙂
Efekty kampanii obejrzymy już w sierpniu.

105V1689_logo
105V1025_logo
105V1083_logo
Dyrektor Marketingu Reserved: Agnieszka Łabuszewska

Art Director Marketing Reserved: Adam Babinek
Fotograf: Adam Pluciński
Stylizacja: Agnieszka Szymańska
Wizaż: Zosia Krasuska – Kopyt
Produkcja: Move Picture
Koncepcja sesji / kreacja: Ligia Kwiatek

AboutBS

Komentarze Facebook: