20110906003058-61d045fe8b8ed25e961f2defe6dc37c91963787895

BACKSTAGE: GAVEL Fashion Movie 2012

Niedawno młody kreator mody Gaweł, stworzył Fashion Movie swojej najnowszej kolekcji, która już niebawem będzie miała premierę.

Projekt jest wynikiem współpracy duetu GAVELMaciej Sanik. Wieloletnie doświadczenie Sanika w pracy między innymi z takimi artystami jak Edyta Górniak czy Madox oraz niebanalna wyobraźnia GAVLA zaowocowały wyjątkowym efektem.

Fashion Movie prezentuje pracę projektanta nad najnowszą kolekcją, oraz ideę jego twórczości.
Dynamika filmu odzwierciedla temperament GAVEL i jego projektów, będących połączeniem szyku, stylu , świeżości i siły.

GAVEL wierny swojej wizji w najnowszej kolekcji zaprezentuje symbole ludzkiej natury. Z jednej strony gwoździe i ćwieki ukazujące moc, z drugiej zaś niezwykle zmysłowe pióra nadające charakter jego projektom.

Lubi eksperymenty. Łączy różne formy i struktury tkaniny, opiera się na ekstrawaganckich dodatkach. Jego idea to awangardowość i niekonwencjonalność. Jest w tym bardzo naturalny. Projekty wyrażają osobowość GAVLA, który mimo młodego wieku inspiruje się światowymi trendami i wyprzedza modę panującą na polskim rynku. Nie boi się indywidualizmu i wizji. To jego sposób na autokreację, której nie ogranicza kultura i czas. W fashion movie gościnnie pojawiła się przyjaciółka GAVLA Sasha Strunin. Projektant zmienił jej wizerunek bazując na kontrastach. Wydobył z niej kobiecość zaakcentowaną zasadą własnej idei. Subtelną drapieżność podkreślił delikatnym, wręcz ulotnym pięknem.

Zapraszamy do naszej GALERII!

fot.  Linda Parys

AboutBS

Komentarze Facebook:

  • komentator

    Jak dla mnie człowiek to jeden wielki plagiat doszywa w większości tylko pióra i robi z siebie wielką gwiazdę !!!!!! Więcej kreatywności młody człowieku

  • Anna

    Sam jestes plagiat… Ty pewnie nic w zyciu nie zrobiles i dlatego siedzisz i piszesz komentarze, on przynajmniej robi co s w swoim zyciu. I ma jakies pasje , a Twoja chyba jest siedzenie i komentowanie w necie art. Polska…