2  Atlantic Searamic_1270 PLN

Atlantic: damskie zegarki w kolorach black&white

Czarno-białe stylizacje przebojem weszły na polskie ulice. Zaczerpnęliśmy ze  światowych pokazów mody, a trend Black&White wpisał się już na stałe w tegoroczne stylizacje, widoczne nie tylko wśród gwiazd i znawców mody, ale także całej rzeszy kobiet lubiących klasyczny wygląd przełamany odrobiną geometrycznej ekstrawagancji.

Połączenie tych kolorów, to bezpieczna mieszanka, która sprawdza się w każdej sytuacji: w pracy, podczas spotkania z przyjaciółmi, czy eleganckiej kolacji. Wśród zegarków także znajdziemy modele inspirowane najnowszym nurtem. Białe tarcze, czarne paski, ceramiczny błysk dodadzą uroku każdej stylizacji.
Marka Atlantic posiada bogatą kolekcję zegarków, a wśród nich prawdziwe perełki… przedstawiamy modele: Atlantic Seahunter 330 Ladies, Atlantic Searamic, Atlantic Seaport.

Atlantic Seahunter 330 Ladies to doskonałe uzupełnienie casualowych, zawadiackich stylizacji. Stworzony z myślą o płci pięknej ceniącej wysoką jakość i sportowy design.
Atlantic Searamic to idealny mariaż stali szlachetnej i ceramiki, dzięki którym osiągnięto subtelny i bardzo kobiecy design.
Atlantic Seaport to klasa sama w sobie, czyli klasyczny design w modnej kolorystyce.

AboutBS

Komentarze Facebook: