Moda wg Ani Kruk

ANIA KRUK wieczorowo – nowa kolekcja EVENING STAR

ANIAKRUK_AW2013_-05

Supermodne w tym sezonie perły grają główną rolę w kolekcji EVENING STAR przygotowanej przez ANIĘ KRUK. Typowo wieczorowa EVENING STAR to propozycja młodej marki na nadchodzący karnawał.

Pod hasłem EVENING STAR kryją się perły i szlachetne kamienie zaklęte w eleganckich naszyjnikach, wisiorkach, kolczykach i bransoletkach.

Do stworzenia kolekcji EVENING STAR zainspirowały nas zaprzyjaźnione Gwiazdy, które często bywają na wieczornych eventach i potrzebują bardziej eleganckiej biżuterii – mówi Ania Kruk, dyrektor kreatywna i główna projektantka marki.

ANIA KRUK proponuje oprawę wieczorowych stylizacji w sam raz na Sylwestra, karnawałową imprezę czy wizytę w teatrze. W kolekcji EVENING STAR znajdziemy zarówno długie perłowe naszyjniki, jak i łańcuszkowe wisiorki, kolczyki i bransoletki zakończone pojedynczą perłą.

Ceny biżuterii: 69 – 229 zł

Nowa kolekcja jest już dostępna w salonach ANI KRUK w całej Polsce (Warszawa – Galeria Mokotów, Plac Unii City Shopping, Poznań – Stary Browar, Poznań City Center, Kraków – Galeria Krakowska, Katowice – Silesia City Center, Galeria Katowicka, Łódź – Galeria Łódzka, Częstochowa – Galeria Jurajska) oraz w sklepie internetowym na www.aniakruk.pl 

 

AboutBS

Komentarze Facebook: