5

Kazdy może mieć swój mały Paryż w Polsce – My Paris

Jest takie miejsce, które sprawiło,że poczułam się w nim dobrze jeszcze zanim tak naprawdę otworzyło się na klientki … Już sama nie wiem kiedy to było, ale na pewno grzało słońce, były wakacje 2012, a ja weszłam na ul. Mysią 3 i skierowałam swe kroki ku niby już istniejącemu, ale nie bardzo concept storowi – MYSIA 3.
Na dole działał COS , po jego drugiej stronie Take a nap, a ja schodami wdrapałam się na 2. piętro. Zaraz na prawo zobaczyłam mężczyznę, który na półkach układał buty. Boże! Ale jakie to były buty!!! I tak odkryłam w Warszawie osobisty Paryż – My Paris.

Krótka historia „My Paris”
„My Paris” jest przedstawicielem francuskiej firmy Mellow Yellow Paris stworzonej w 2003 r. przez Bruno Van Gaver’a. Specjalizuje się ona w produkcji modnego damskiego obuwia, ale oferuje również oryginalne akcesoria takie jak np. torebki.

Nazwa firmy „Mellow Yellow Paris” to oczywiście nawiązanie do popularnej w latach 60-tych piosenki Jason-a Donovana o tej samej nazwie. W pełni określa ona produkty firmy, które cechuje lekkość, subtelność, modna kolorystyka oraz nutka ekstrawagancji.
Pierwsza kolekcja butów marki Mellow Yellow została zaprezentowana w 2003 r. na pokazie „Who’s next” w Paryżu. Tego samego roku otworzono pierwszy butik we francuskiej stolicy mody.
Od początku istnienia na rynku, Mellow Yellow cieszy się uznaniem i zdobywa coraz szersze grono wiernych fanek na całym świecie.
Dziś sklepy firmowe znajdują się w Paryżu (m.in. w Galerii Lafayette), Brukseli, Luksemburgu, Moskwie, Tokio, Shanghai-u, a teraz także w Warszawie.

W „My Paris” znajdziemy:
baleriny, czółenka na wysokim obcasie i platformie, botki, kozaki, koturny, mokasyny, sandały i wiele innych modeli butów damskich. Duża gama kolorów i wzorów pozwoli każdej z nas wybrać parę odpowiadającą nastrojowi i upodobaniom.
W ofercie marki znajdują się również buty dziecięce. Sandałki, botki, lakierki czy balerinki w wielu kolorach i wzorach.

W tym miejscu świetnie odnajdą się te z Was, które cenią sobie  najnowsze trendy połączone z  jakością i estetyką. Oferta ma stanowić  uzupełnienie warszawskiego rynku mody o nowy francuski design i wypełni niejedną szafę małych dziewczynek, nastolatek i dojrzałych kobiet, oczekujących wygody, wspaniałego wzornictwa i pięknych kolorów.

Butik „My Paris” zlokalizowany jest na II piętrze w nowym concept store Mysia 3 w Warszawie.

Mam dla Was kilka packshotowych zdjęć bucików ze sklepu oraz samego wnętrza.
Myślę,że to adres wart zajrzenia, jeśli nie dla butów, to dla obsługi, która jest niezwykle życzliwa Klientowi 😉

AboutBS

Komentarze Facebook: