FDA

28 marca Półfinał 7. edycji Fashion Designer Awards

Tegoroczny półfinał 7. edycji Fashion Designer Awards odbędzie się 28 marca w Złotych Tarasach o godz. 15:00 na placu przy fontannie. Na wybiegu modelki zaprezentują kreacje młodych projektantów, którzy będą walczyć o miejsce w wielkim finale w maju 2015 roku.

FDAobrady2_fot.MSzalek (44)
Półfinał FDA to wydarzenie podczas którego głównymi bohaterami są młodzi projektanci walczący o miejsca w finale konkursu. To właśnie w sobotę zostanie przekazana informacja, którzy projektanci wejdą do Wielkiego Finału FDA, a będzie to 9 osób. Spośród pozostałych 11-tu projektantów internauci mogą wybrać “najlepszego”, który dzięki nim zawalczy także o zacne nagrody przygotowane w 7. edycji FDA. Głosowanie startuje 30 kwietnia NA STRONIE.

FDAobrady2_fot.MSzalek (64)
Organizatorzy przewidzieli także wiele innych atrakcji:

 1. pokaz kolekcji 20 półfinalistów Fashion Designer Awards
 2. konsultacje stylistyczne ze stylistkami Eweliną Rydzyńską i Kają Śródką
 3. prezentacja trendów wiosna/lato 2015
 4. pokazy marek Marks & Spencer i Bynamesakke
 5. pokaz projektantów MSKPU
 6. specjalni goście półfinału – projektant Michał Szulc ( ambasador kampanii 6-ty zmysł projektanta marki Whirlpool) , Dorota Williams, Joanna Horodyńska, Maja Sablewska ( ambasadorka Perwoll ), duet Bizuu
 7. pokazy makijażu w Avon Studio
 8. specjalny pokaz ReNew by Perwoll
 9. liczne konkursy i atrakcyjne nagrody dla wszystkich

Półfinał poprowadzi: Dorota Gardias ( dziennikarka TVN) i Joanna Sokołowska-Pronobis (pomysłodawczyni i producentka konkursu).

Joanna Sokołowska-Pronobis, foto-Monika Szałek

PLAKAT

AboutBS

Komentarze Facebook: