jtRqOUhrPEXU8XBe_display

Dior Golden Winter – makijaż świąteczny

jtRqOUhrPEXU8XBe_display

Wersal, bożonarodzeniowy wieczór. Najbardziej ekskluzywny pałac, naznaczona duchem historii architektoniczna perła, opiera się modom i upływowi czasu. Jego wyrafinowane ściany i francuskie ogrody zawsze fascynowały Christiana Diora. Dziś stały się inspiracją dla Tyena i jego najnowszej, olśniewającej kolekcji makijażu.

Wyrafinowane złoto i mieniące się refleksy ozdabiają oczy i usta. Paznokcie błyszczą jak drogocenna biżuteria. Światło o zmierzchu rozpromienia… A może to już wschód słońca?

W barwach Wersalu

Perfekcyjnie zaprojektowane opakowania Diorific i Diorific Vernis, o zmysłowych liniach i ponadczasowym wyrafinowaniu, to przedmioty które cieszą oczy i pozostają z nami na zawsze. Kolekcjonerska edycja, z królewską paletą barw, w mistrzowski sposób wykorzystuje zuchwałą moc koloru. Perłowe drobinki przełamują cudowne, matowe odcienie Diorific.

W limitowanej, kolekcjonerskiej edycji Golden Winter, kultowa pomadka Dior wzbogaca swoje pigmenty w metaliczne, matowe refleksy i umożliwia tworzenie zupełnie nowych efektów. Odcienie rubinowej czerwieni (Diva), oszronionego beżu (Etoile), chłodnego drzewa różanego (Joy), malinowego brązu (Winter) oraz wieczorowej fuksji (Minuit), modelują usta, nadają im aksamitny i olśniewająco intensywny wygląd.

AboutBS

Komentarze Facebook: