Bohoboco - relacja z pokazu

Bohoboco – film na wybiegu

Pokaz Bohoboco, Soho Factory, 09.09.2013, fot. WBF

Wraz z początkiem września mój kalendarz zabarwił się na czerwono. Nie powiem, że smutno mi z tego powodu: Bohoboco, La Mania, Andrzej Jedynak …

Poniedziałkowy pokaz był jednym z bardziej przeze mnie wyczekiwanych. Pewnie dlatego, że markę obserwuję od samego początku, a jej propozycje wyjątkowo trafiają w mój gust. Niestety, jak już pisałam, mnogość przybyłych gości sprawiła, że suknie mogę podziwiać na zdjęciach ….

Kamil i Michał postawili na proste, ale nowoczesne kroje z geometrycznymi cięciami. Kolory proponowane na jesień i zimę przez duet to szarości, biele, pudrowy róż oraz różne odcienie granatu i kobaltu.
Miło, że projektanci nie postawili jedynie na suknie przeznaczone na czerwony dywan, ale znaleźli miejsce na kreacje na co dzień.
Moje ulubione sety to te w kolorach szarości oraz kobaltowa, długa suknia. Zakochałam się w płaszczach!
Uzupełnieniem stylizacji były efektowne torby i kopertówki projektowane przez duet BOHOBOCO, długie, skórzane rękawiczki oraz klasyczne szpilki marki KAZAR.

Podsumowując – Bohoboco cenię za spójność i nie spoczywanie na laurach, niemniej przeglądając zdjęcia w pewnym momencie natknęłam się na powtarzalność wzorów. Jednak, kto dziś tego nie robi …

Zapraszam do galerii.

AboutBS

Komentarze Facebook: