Pierwsze urodziny COS

Pierwsze urodziny COS i wystawa powięcona designowi

COS wnętrze sklepu Mysia 3

W celu uczczenia pierwszego roku działalności w Polsce, marka COS zaprosiła wybrane studia projektowe do współpracy, podczas wydarzenia, które będzie miało miejsce w sklepie COS we wrześniu.

Przez trzy tygodnie Studio Rygalik, biuro architektoniczne MOOMOO oraz duet projektantów chmara.rosinke przedstawią swoje prace, które w swej twórczości nawiązują do filozofii marki COS.
Wystawa będzie miała premierę 19 września i przez kolejne trzy tygodnie okna sklepu COS oddane zostaną do dyspozycji trzem wybitnym polskim twórcom.

Światy designu oraz architektury stanowią dla nas ważną inspiracje, zarówno w tworzeniu nowych kolekcji, jak również podczas projektowania wnętrz naszych sklepów. W Polsce spotkaliśmy wiele osób, które podobnie do nas czerpią inspirację ze świata sztuki oraz designu.” powiedziała Karin Gustafsson, główna projektantka damskiej kolekcji COS.

Wzornictwo wysokiej jakości połączone z funkcjonalnością stanowi myśl przewodnią zarówno marki COS, jak również zaproszonych artystów. Dzięki wystawie, możemy podzielić się inspiracjami naszej codziennej pracy z naszymi klientami. Nie możemy się doczekać aż dzieła zostaną wystawione i mamy nadzieję, że nasi klienci, podobnie jak my, uznają je za inspirujące” dodał Martin Andersson, główny projektant męskiej kolekcji.

Dzieła będą wystawione od 19.09.2013 do 12.10.2013 w sklepie COS, w Warszawie, przy ul. Mysiej 3.

AboutBS

Komentarze Facebook: