płaszcz_1

10 najmodniejszych płaszczy tego sezonu marki Caterina

płaszcz_4

Caterina na polskim rynku radzi sobie naprawdę świetnie. Marka istnieje już 13 lat, a swe propozycje kieruje do kobiet, które cenią sobie elegancję i wyrafinowanie. Postanowiliśmy sprawdzić jakie płaszcze marka oferuje nam na sezon jesień/zima 2014/15.

Płaszcz nr 1

płaszcz_1Czarny płaszcz wykonany ze strzyżonego futra z kozy w połączeniu ze skórą jagnięcą (rękawy + stójka). Pikowaną stójkę można odpiąć i zostaje gładko wykończony dekolt.
Proponujemy zestawić z:
– Czarnymi brązowymi butami (dla przełamania koloru)
– Butami zamszowymi w kolorze fango
– Czarnymi długimi butami

Płaszcz nr 2

płaszcz_2Piękny szlafrokowy płaszcz w kolorze jasnego beżu, wykonany ze szlachetnego flauszu. To płaszcz dla kobiety ceniącej elegancję i wytworny styl.

Płaszcz nr 3

płaszcz_3aElegancki, szeroki płaszcz w kolorze granatu wykonany ze szlachetnej wełny z pierwszego strzyżenia. Płaszcz nie posiada zapięcia. Płaszcz można nosić luźny bez paska lub z paskiem w talii. W obu przypadkach wygląda spektakularnie.

Płaszcz nr 4

płaszcz_4Jasno-niebieski niewielki płaszcz wykonany ze szlachetnego flauszu. Propozycja dla kobiet, które nie chcą płaszczy w „tradycyjnych” kolorach i poszukują oryginalnych rozwiązań. Bardzo twarzowy dla Polek i na pewno zwraca na siebie uwagę.

Płaszcz nr 5

płaszcz_5Beżowy płaszcz wykonany ze strzyżonego flauszu we wzór przeplatającej się kraty. Prosty, zapinany na kryte napy. Elegancki i dość niezwykły ze względu na przestrzenny wzór.

Płaszcz nr 6

płaszcz_6bCzarny przejściowy płaszcz bez zapięcia i z kapturem. Kieszenie wykończone ekologiczną skórą, w talii wiązany pasek ze skóry (ekologicznej). Całość zrobiona „na miękko” bez podszewki. Bardzo wygodny.

Płaszcz nr 7płaszcz_7b

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Prosty, nowoczesny płaszcz wykonany z melanżowej biało-czarnej tkaniny. Wokół szyi i przy rękawach podszyty skórką krawiecką (możliwość wywinięcia rękawów). Doskonały na początek sezonu.

Płaszcz nr 8

płaszcz_8Klasyczny, wełniany, elegancki płaszcz wykończony pasmanterią z norki.

Płaszcz nr 9

płaszcz_9Czarny minimalistyczny płaszcz wykonany z flauszu z lekkim włosem. Bardzo elegancki i wiecznie modny. Zapięcie na kryte zatrzaski. Dzięki uniwersalnej formie, łatwo dobrać do niego dodatki.

Płaszcz nr 10

płaszcz_10Niezwykły płaszcz w dużą kratę. Fason przypomina kimono japońskie (choć rękawy nie są kimonowe ale wszywane na obniżonym ramieniu). Bardzo szerokie i stosunkowo krótkie rękawy nadają mu charakterystycznego rysu. Flausz ma bardzo szlachetny skład – aż chce się go dotykać! Płaszcz również nie ma zapięcia – dlatego trzeba go nosić z paskiem.

Który wybieracie??? 🙂

 

 

AboutBS

Komentarze Facebook: