1. urodziny salonu Trendy Hair Fashion Warszawa

1. urodziny salonu Trendy Hair Fashion Warszawa

W ostatni weekend maja miałam przyjemność świętować 1. urodziny Trendy Hair Fashion w Warszawie. Z tej okazji właścicielka salonu przygotowała całą masę atrakcji, które czekały na przybyłych gości – do najważniejszych należał mini pokaz oraz prezentacja wykonanych, przez pracujących tam fryzjerów, fryzur.

Moja przygoda z tym miejscem zaczęła się od odwiedzania Time For Nails, pań, które dbają o moje dłonie. Z czasem poznałam przesympatyczną Panią Lidię i jej córkę Martynę, właścicielki salonu.

Lokal choć mały ma w sobie wiele uroku i ciepła dostarczanego przez pracujące w nim osoby.
Bez nadęcia, bez oblukiwania ludzi, można śmiało wejść i skorzystać z usług zawodowców pracujących na dobrej jakości produktach.

Jeśli chodzi o same urodziny miło było spotkać się w tak licznym gronie. Przybyli nie tylko zadowoleni Klienci THF, ale styliści, dziennikarze branżowi i kilka blogerek.

Każdy mógł skorzystać z porad fryzjerów, wysłuchać wykładu Ewelina Skalik – Make Up Artist & Stylist, zobaczyć z bliska ubrania zaprojektowane przez Glamourinę – B Glam by Natalia Viktorovna, biżuterię Fever For Fashion Store i buty StyleUp.

Ja osobiście przetestowałam zabieg na dłonie zrobiony przez konsultantki Mary Kay i przymierzyłam nakrycia głowy – fascynatory boZka, które uważam za genialne!!!

Nie obyło się bez kawałka tortu 😉
Trendy Hair Fashion życzymy wielu Klientów, rozwoju zawodowego i kolejnych, tak udanych, urodzin. 🙂

AboutBS

Komentarze Facebook: